Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Boguszowie-Gorcach
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

SERWISY INTERNETOWE PAŃSTWOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ

Informujemy, że akty prawne i wszelkiego rodzaju informacje, wyjaśnienia i komunikaty w sprawach wyborczych, a także druki do pobrania umieszczone są na stronie internetowej Państwowej Komisji Wyborczej:

www.pkw.gov.pl

 

W dniu ogłoszenia przez Prezesa Rady Ministrów daty wyborów samorządowych Państwowa Komisja Wyborcza uruchomiła również serwis wybory2018.pkw.gov.pl. 

Już teraz w serwisie wybory2018.pkw.gov.pl można znaleźć najważniejsze informacje na temat nadchodzących wyborów samorządowych. W tej chwili na stronie można zapoznać się z poświęconymi wyborom samorządowym aktami prawnymi, w tym uchwałami Państwowej Komisji Wyborczej, a także z danymi statystycznymi i kalendarzem wyborczym. 

Serwis będzie uzupełniany na bieżąco. Dotyczy to m.in. aktualności, ale również informacji na temat obwodów wyborczych, zarejestrowanych komitetów wyborczych czy kandydatów na radnych rady gminy, radnych rady powiatu, radnych sejmiku województwa, radnych rad dzielnic m. st. Warszawy i wreszcie wójtów, burmistrzów lub prezydentów miast.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Łukasz Napierała 21-08-2018 11:14:25
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 21-08-2018
Ostatnia aktualizacja: Łukasz Napierała 21-08-2018 11:25:13