Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Boguszowie-Gorcach
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Redakcja

# Imię i nazwisko Telefon Fax e-mail
1 Łukasz Napierała 74 8449311 wew.54 74 8449165 lukasznapierala@boguszow-gorce.pl
2 Agnieszka Żurowska 74 8449311 wew.62 agnieszkazurowska@boguszow-gorce.pl
3 Agnieszka Oldecka-Świetlik 74 8449311 wew.38 radamiejska@boguszow-gorce.pl
4 Bernard Zonenberg 74 8449 311 wew. 74 b.zonenberg@boguszow-gorce.pl
5 Ewa Plebańska 74 8449 311 wew. 60 ewaplebanska@boguszow-gorce.pl
6 Urszula Szymańska 74 8449 311 wew. 60 uszymanska@boguszow-gorce.pl
7 Magdalena Kucharska 74 8449 311 wew. 62 magdalenakucharska@boguszow-gorce.pl
8 Alicja Wilk 748449311 wew.74 748449165 alicjawilk@boguszow-gorce.pl
9 Marzena Siek 748449311 wew. 40 marzenasiek@boguszow-gorce.pl
10 Anna Majzner 748449311 annamajzner@boguszow-gorce.pl
11 Joanna Ciba-Falkowska 748449311 w.42 joannafalkowska@boguszow-gorce.pl
12 Mariola Kunach 748449311 w.74 mariolakunach@boguszow-gorce.pl
13 Jolanta Malik 748449311 jolantamalik@boguszow-gorce.pl